sauktukas-1

MENAR akademijos administracija ieško specialiųjų pedagogų darbui Kaune ir Klaipėdoje.

 

MENAR akademija– tai nuo 2013 m. pradžios Lietuvoje duris atvėrusi nauja tarptautinė vaikų intelekto lavinimo akademija. Čia 4 - 12 metų vaikai smagių ir įdomių užsiėmimų metu mokomi ypatingos skaičiavimo mintinai technikos pagal programą, kilusią iš Azijos šalių, ir jau daugiau nei 30 metų taikomą visame pasaulyje. Tačiau ši akademija – tai ne vien aritmetika. Greitas ir tikslus skaičiavimas mintinai – tai programos metu išlavintų ypatingų gabumų – dėmesio sukaupimo, atminties, greitos orientacijos ir reakcijos, pastabumo, kūrybingumo, vizualizacijos ir dar daugelio kitų įgūdžių – rezultatas.

Jau metus MENAR akademijoje mokosi ir vaikai, turintys specifinių mokymosi poreikių. Vaikai, turintys įvairiapusį raidos sutrikimą, Dauno sindromą mokosi skaičiuoti pagal MENAR metodiką tačiau jiems pritaikytu tempu, individualiai arba mažose grupelėse. Dabar jau galime drąsiai teigti, jog mokymo metodika veikia – individualių užsiėmimų metu, bei darbo mažose grupėse rezultatas matomas kalbant ne tik apie aritmetinio skaičiavimo įgūdžius. Abacus aritmetinio skaičiavimo sistema paremta mokymosi programa siekiame suteikti daugiau galimybių sutrikimus turinčių vaikų adaptacijai kasdieniniame gyvenime. Dirbama ne tik lavinant dėmesio, koncentracijos, bei vaizduotės įgūdžius, tačiau ugdomi ir tinkamo elgesio bei emocijų raiškos įgūdžiai.

Matydami teigiamus darbo su šiais vaikais rezultatus Vilniuje, ieškome komandos narių Kaune ir Klaipėdoje. Šiuo metu ieškome specialiųjų pedagogų ne pilnai darbo dienai. Susidomėjusius kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymus adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

 

 

Monika Gedraitytė

MENAR akademijos administratorė

Konstitucijos pr. 23, C korp., 6 aukštas, Vilnius

Tel. +370 52053471

Mob. +370 604 57009

www.menar.lt