sauktukas-1

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Švietimo ir mokslo ministerija šiemet Šiaulių universiteto bakalauro studijų programoms Ikimokyklinio ugdymo pedagogika ir priešmokyklinis ugdymas (3,5 m.) bei Specialioji pedagogika ir logopedija (4 m.) skyrė po 15 valstybės finansuojamų studijų vietų.

 

Į jas pretenduoti gali atitinkamas sąlygas tenkinantys šių metų  abiturientai: išlaikę lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos, matematikos valstybinius egzaminus, surinkę pakankamą konkursinį balą, išlaikę motyvacijos vertinimą ir kt.

Taip pat į nemokamas studijas gali pretenduoti anksčiau mokyklas baigę arba savo lėšomis jau studijavę asmenys.
Savo prašymus studijuoti teikite svetainėje http://www.lamabpo.lt/
Svarbu: Primename, kad stojant į pedagogo kvalifikaciją suteikiančias studijų programas privalomas motyvacijos įvertinimas. Šiais metais jis vyks birželio 28-30 d. Į jį užsiregistruoti reikia iš anksto, pildant prašymą studijuoti svetainėje http://www.lamabpo.lt/

Atkreipiame dėmesį, kad į sutrumpintas valstybės nefinansuojamas studijų programas Ikimokyklinio ugdymo pedagogika ir priešmokyklinis ugdymas (2 m.) bei Specialioji pedagogika ir logopedija (2 m.) gali pretenduoti pedagogo profesinę kvalifikaciją jau įgiję asmenys.