su mazas

TIK ŠIAULIŲ UNIVERSITETE!

Kviečiame studijuoti programą

SPECIALIOJI PEDAGOGIKA IR LOGOPEDIJA!

Bendrojo priėmimo II etapas rugpjūčio 1 - 3 d.

Įdomios studijos, garantuotas įsidarbinimas!

Galimybė dirbti individualiai, teikti privačias specialiojo pedagogo ir logopedo paslaugas.

Kviečiame  į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas dieninėse, ištęstinėse arba dalinėse studijose.

Studijos ne tik auditorijose, bet ir mišriu nuotoliniu būdu.

 

Daugiau informacijos: tel.(8-41) 595 755, el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

 

Regis, nesuklysime sakydami, kad pastarosiomis dienomis aukštųjų mokyklų priėmimo punktuose gyvenimas virte verda – šurmuliuoja stojantieji, juos palydėję artimieji, draugai ir konsultantai, studentai.

Radę laisvesnę minutę, nepraleidžiame progos šiek plačiau šnektelti su būsimais Šiaulių universiteto studentais. Štai Viltė Penkinaitė studijų sutarties pasirašyti atvyko iš Kauno – ne taip jau arti, kai pagalvoji. Mergina atkreipė mūsų dėmesį, nes plačiai šypsojosi, jautėsi užtikrinta, atvira, turėjo daug klausimų, o smalsus jos žvilgsnis stengėsi susipažinti su visomis naujos aplinkos detalėmis.

Tad nedrąsiai pradėjome pokalbį tradiciniais klausimais: – Labas, ką studijuosi?
– Specialiąją pedagogiką ir logopediją? Kas lėmė tokį pasirinkimą?
– Mhm… įdomiai. O iš kur Tu atvykai?
– Primink, kuo esi vardu?

Regis, į mūsų klausimų virtinę pirmakursė turėjo iš anksto paruoštus komentarus. Specialioji pedagogika ir logopedija – sąmoningas ir tikslingas Viltės pasirinkimas.
„Pasirinkau šias studijas dėl to, kad noriu padėti vaikams, turintiems kalbos bei raidos sutrikimų. Pastebiu, kad vaikučių su specialiaisiais poreikiais yra daug, o su jais bendrauti, dirbti nėra lengva, bet jie yra ypatingi. Manau, kad tokie vaikai praturtina ir įprasmina pedagogo pastangas, darbą. Galimybė iš arčiau pažinti šiuos ypatingus vaikus, gilintis į jų psichologiją, juos ugdyti mane žavėjo nuo mažų dienų – todėl esu čia. Specialioji pedagogika ir logopedija – unikali specialybė, kurią galiu studijuoti Šiaulių universitete. Man tai puiki mano naujo etapo pradžia. Džiaugiuosi šia galimybe!“ – mintimis dalijosi Viltė.

Vilte, linkime tau prasmingų studijų metų!

Mes primename, kad bendrojo priėmimo antrasis etapas prasideda rugpjūčio 1 d. Specialioji pedagogika ir logopedija – viena iš tų studijų programų, kurią rinkdamiesi stojantieji dar turi galimybę pretenduoti į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas (studijų forma – ištęstinė arba dieninė). Svarstantiems apie prasmingą pedagoginį darbą ir individualią veiklą primename, kad perspektyvi studijų programa suteikia išsilavinimą ir gebėjimus teikti privačias specialiojo pedagogo ir logopedo paslaugas.

Besidomintys dalinėmis Specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijomis dokumentus stojimui turėtų pateikti Šiaulių universiteto Priėmimo komisijai. Daugiau informacijos ☎ apie stojimus ir studijas: tel. (8 41) 595 755, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Student